Total War: Rome Remastered kontra oryginał - porównanie grafiki

W nowym zwiastunie.

Sega opublikowała kolejny zwiastun zapowiedzianego niedawno Total War: Rome Remastered - nagranie porównuje odświeżoną wersję gry z oryginałem.

Odnowione wydanie strategii zaoferuje między innymi poprawiony wygląd pól bitewnych, a także znacznie ulepszone modele poszczególnych jednostek. W planach też zmiany związane z mapą kampanii i interfejsem użytkownika oraz udoskonalone efekty graficzne.

Ponadto produkcja umożliwi zabawę w rozdzielczości 4K i pozwoli wyświetlać obraz w formacie 21:9. Inne nowości to opcja pokierowania 16 dodatkowymi i niedostępnymi w oryginale frakcjami, a także kolejna klasa agenta - handlarz.

Poza tym w odświeżonej wersji pojawi się mapa taktyczna w trakcie bitew. Do tego usprawnione systemy dyplomacji i operowania kamerą, ulepszony samouczek oraz multiplayer z funkcją rozgrywki między posiadaczami edycji na Windows, MacOS i Linux.

Total War: Rome Remastered zadebiutuje 29 kwietnia. Nadmienić należy, że gra zawiera dwa dodatki, czyli Barbarian Invasion i Alexander.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami