PS Plus: kwiecień 2021 - pełna oferta

Oddworld: Soulstorm, Days Gone i inne.

Sony przedstawiło gry, które w kwietniu bez dodatkowych opłat pobiorą wszyscy abonenci PS Plus.

Zgodnie z wcześniejszymi zapewnieniami, posiadacze PS5 otrzymają Oddworld: Soulstorm, czyli połączenie platformówki i gry logicznej. Produkcja to remake Abe's Exodus - główny bohater musi uratować pobratymców przed przerobieniem na jedzenie.

Natomiast właściciele PS4 z aktywną subskrypcją dostaną Days Gone - produkcję w świecie ze stworami, które przypominają zombie. Warto zaznaczyć, że abonenci korzystający z PlayStation 5 mogą już uzyskać dostęp do tytułu w ramach pakietu PS Plus Collection.

Do oferty trafi również Zombie Army 4: Dead War, które otrzymają posiadacze obu wymienionych konsol Sony. Pozycja jest następną odsłoną cyklu od twórców Sniper Elite. Akcja toczy się podczas alternatywnej II wojny światowej, a gracze muszą powstrzymać żywe trupy.

6 kwietnia w PS Plus pojawią się:

  • Oddworld: Soulstorm (PS5)
  • Days Gone (PS4)
  • Zombie Army 4: Dead War (PS4, PS5)

Tego samego dnia znikną:

  • Final Fantasy 7 Remake (PS4, PS5)
  • Remnant from the Ashes (PS4, PS5)
  • Farpoint (PS4, PS5 - wymaga gogli VR)
  • Destruction AllStars (PS5)
  • Maquette (PS5)

Nadmienić należy, że gry z PlayStation 4 uruchomimy również na PS5 - w ramach wstecznej kompatybilności.

Koszt abonamentu PlayStation Plus wynosi 240 zł za 12 miesięcy, 100 zł za 3 miesiące i 37 zł za miesiąc.

Aktywna subskrypcja PS Plus upoważnia nie tylko do pobierania co miesiąc kolejnych „darmowych” gier, ale umożliwia także korzystanie z trybów wieloosobowych na konsolach Sony, gwarantuje liczne zniżki w sklepie PlayStation Store i zapewnia dostęp do specjalnych treści, takich jak motywy, aplikacje czy nawet pakiety startowe w darmowych grach.

Czasami w naszych materiałach umieszczamy linki do ofert sklepów internetowych. Jeśli klikniesz i ewentualnie dokonasz zakupu, możemy otrzymać niewielką prowizję od transakcji.

Reklama

Skocz do komentarzy (5)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (5)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami