Nowa Amnesia pozbywa się potworów - tryb przygodowy pozwala poznać historię w spokoju

Adventure Mode dostępny na PC.

Twórcy gry Amnesia: Rebirth wprowadzili do wersji PC tryb Adventure Mode, który usuwa z przygody niebezpieczne spotkania z potworami i różnego rodzaju „straszaki”, pozwalając poznać fabułę tym, którzy nie przepadają za elementami horroru.

W odróżnieniu od Safe Mode z gry SOMA, tym razem deweloperzy usunęli nawet przerażające dźwięki czy efekty wizualne, które zwiększają w normalnej grze poziom strachu bohaterki.

Ponadto, wszystkie najciemniejsze lokacje zostały nieco rozjaśnione, by pozbyć się „poczucia przytłoczenia i klaustrofobii, co pozwoli na swobodną eksplorację”.

- Wierzymy, że każdy, kto uwielbia dobre historie, będzie zadowolony z tego trybu - zaznaczył Fredrik Olsson z Frictional Games. - Nie wszyscy lubią horrory, a nie chcemy, by stało to na przeszkodzie w poznaniu opowieści o Tasi.

Bohaterką nowej części cyklu jest Tasi Trianon, która odzyskuje świadomość po katastrofie samolotu na algierskiej pustyni. Musi odnaleźć towarzyszy i przetrwać w tajemniczych ruinach.

Amnesia: Rebirth jest dostępna na PC i PS4. Tryb Adventure Mode pojawi się na konsoli Sony za kilka tygodni.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Video | Gramy w Chorus

Kosmiczna niespodzianka.

Farming Simulator 22 - poradnik i najlepsze porady

Jak zacząć, wszystko o uprawie, hodowli i sprzęcie rolniczym oraz najważniejsze wskazówki.

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami