Assassin's Creed Valhalla - legendarne zwierzę: Niedźwiedź z Niebieskich Wód (Hordafylke)

Gdzie jest Niedźwiedź z Niebieskich Wód, jak pokonać.

W norweskim regionie Hordafylke w Assassin's Creed Valhalla ukrytych jest wiele skarbów i dodatkowych aktywności. Jedną z nich jest walka z legendarnym zwierzęciem, Niedźwiedziem z Niebieskich Wód. Z niniejszej strony dowiesz się gdzie szukać tego przeciwnika i jak sobie z nim poradzić.

Tutejsze legendarne zwierzę kryje się na niewielkiej wyspie (1) w centrum regionu Hordafylke. Gdy tylko na nią wejdziesz, pojawi się Niedźwiedź z Niebieskich Wód (2).

866_acvalhalla_legendarne_zwierze_niedzwiedz_niebieskich_wod_hordafylke

Przeciwnik ten przez swoje ogromne rozmiary sprawia wrażenie groźnego, jednak jest jednym z prostszych jeśli chodzi o legendarne zwierzęta. Zadaje co prawda mocne ciosy, ale wykonuje je bardzo powoli - w dodatku są one proste do odczytania, przez co łatwo ich uniknąć bądź sparować.

Z uwagi na gabaryty, nie będziesz miał problemu z trafieniem słabych punktów bestii - te znajdują się na grzbiecie i tylnych łapach. Trafienie w każdą z tych części pozwoli ci na chwilę powalić niedźwiedzia i zadać mu potężny cios, który odbierze mniej więcej 25% punktów zdrowia. Za zabicie go otrzymasz punkty doświadczenia, niewielką ilość skóry i trofeum - Łeb Królewskiego Niedźwiedzia.

Zobacz: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie legendarne zwierzęta

Sprawdź także: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie znajdźki i sekrety

Spis treści: Assassin's Creed Valhalla - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami