Assassin's Creed Valhalla - drengr: Hordafylke (Norwegia)

Orwig nieśmiertelny, wróg z dwoma tarczami, drengr w regionie Hordafylke.

Hordafylke to jeden z ostatnich regionów w Assassin's Creed Valhalla, które odwiedzisz. Podczas wędrówki przez tę część Norwegii natrafisz na drengra, Orwiga Nieśmiertelnego. Z tej strony dowiesz się gdzie on jest, a także jak pokonać tego niezwykłego przeciwnika walczącego dwoma tarczami.

Starcie z tutejszym drengrem rozpoczniesz w północno-wschodniej części Hordafylke (1). Czeka cię tutaj długa wspinaczka po zboczu góry, gdyż Orwig (2) czeka na samym szczycie. Rozpocznij z nim rozmowę i wyraź chęć przystąpienia do walki.

865_acvalhalla_drengr_orwig_niesmiertelny_hordafylke

Orwig jest jednym z najbardziej niecodziennych wrogów w grze. Dzieje się to za sprawą jego uzbrojenia - walczy bowiem przy pomocy dwóch tarcz! Jego ciosy są więc jednocześnie powolne i łatwe do przewidzenia i skontrowania, jednak zadają też olbrzymie obrażenia (szczególnie, że wróg ma moc równą 370) i mają bardzo dużą szansę na powalenie twojej postaci.

W trakcie walki z Orwigiem najlepiej po prostu czekać aż wróg sam zaatakuje, odskoczyć na bok lub zablokować cios własną tarczą i wyprowadzić kontrę. W ten sposób będziesz w stanie uderzyć go kilkukrotnie za każdym razem, gdy przeciwnik spróbuje wykonać atak.

Jeśli stosujesz taktykę nastawioną na szybkość i walczysz przy pomocy lżejszego pancerza i sztyletów, będziesz miał olbrzymią przewagę nad Orwigiem. Musisz tylko odskakiwać na bok i najlepiej wyprowadzać ataki w plecy przeciwnika - z uwagi na jego niską szybkość, nie będzie w stanie wiele na to poradzić.

Zobacz: Assassin's Creed Valhalla - drengr: wszyscy drengrowie

Sprawdź także: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie znajdźki i sekrety

Spis treści: Assassin's Creed Valhalla - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami