Zelda: Breath of the Wild - dlaczego trafia mnie piorun

Jak unikać burzy.

Przyciągasz pioruny w The Legend of Zelda: Breath of the Wild i nie wiesz, jak temu zaradzić? Na szczęście rozwiązanie jest bardzo proste.

W grze metalowe przedmioty przyciągają pioruny - dotyczy to również twojego wyposażenia. Aby zapewnić sobie bezpieczeństwo w trakcie burzy, po prostu zdejmij wszystkie metalowe przedmioty, czyli zbroję, ostrza czy łuki.

Żeby dowiedzieć się, które przedmioty musisz zdjąć, po prostu otwórz ekwipunek lub przywołaj menu wyboru broni czy tarczy, a następnie zwróć uwagę, przy których przedmiotach mienią się iskry (1). To oznaczenie występuje oczywiście tylko podczas burzy.

zelda_piorun_1

Przedmioty zdejmiesz na dwa sposoby:

  • otwierając menu wyboru wyposażenia (przyciskając odpowiednią strzałkę), a następnie przejeżdżając maksymalnie do lewej i wybierając Remove
zelda_piorun_2
  • otwierając ekwipunek, wybierając dany element wyposażenia, a następnie wybierając opcję Remove
zelda_piorun_3

Aby piorun cię nie trafił, musisz zdjąć wszystkie metalowe przedmioty. Jeżeli Link nie iskrzy się podczas rozgrywki w trakcie burzy, oznacza to, że jest bezpieczny.

Pamiętaj, że w trakcie burzy swobodnie możesz korzystać z broni czy ubrań, które nie są wytworzone z metalu.

Więcej porad:

Spis treści: The Legend of Zelda: Breath of the Wild - poradnik i najlepsze porady

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor  |  PrzemWan

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami