Games with Gold: kwiecień 2021 - pełna oferta

Vikings: Wolves of Midgard, Dark Void i inne.

Microsoft ujawnił pełną ofertę Games with Gold na kwiecień 2021. Abonenci Xbox Live Gold na konsolach Xbox bez dodatkowych opłat pobiorą między innymi Vikings: Wolves of Midgard i Dark Void.

Pierwszą ze wspomnianych gier posiadacze Xbox One ściągną przez cały następny miesiąc. Pozycja jest tytułem w stylu Diablo, osadzonym w świecie inspirowanym mitologią nordycką - gracze wcielają się w przywódcę zniszczonej przez lodowych olbrzymów wioski wikingów i muszą uratować Midgard.

dark_void_gold
Bohater Dark Void dysponuje plecakiem odrzutowym

Z kolei pomiędzy 1 a 15 kwietnia właściciele Xbox 360 ściągną Dark Void - strzelankę z walką opartą na strzelaniu za osłonami. Głównym bohaterem jest pilot, który trafił do innego wymiaru, gdzie musi stawić czoła zmechanizowanym przeciwnikom.

Games with Gold - pełna oferta na kwiecień 2021

  • Vikings: Wolves of Midgard t (Xbox One, Xbox Series X/S) - 1-31 kwietnia
  • Truck Racing Championship (Xbox One, Xbox Series X/S) - 16 kwietnia-15 maja
  • Dark Void (Xbox 360, Xbox One, Xbox Series X/S) - 1-15 kwietnia
  • Hard Corps: Uprising (Xbox 360, Xbox One, Xbox Series X/S) - 16-30 maja

Dzięki opcji wstecznej kompatybilności, tytuły z Xboksa 360 uruchomimy na Xbox One, a wszystkie wymienione gry zadziałają również na Xbox Series X/S.

Aby skorzystać z oferty, należy posiadać aktywny abonament Xbox Live Gold. By pobrać grę, wystarczy odszukać ją w sklepie Xbox Games z poziomu konsoli (należy być zalogowanym na konto z wykupioną subskrypcją Gold), a następnie potwierdzić „zakup” i ściągnąć produkcję.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami