Biomutant w dniu premiery trafi do EA Play Pro

Ujawnia karta katalogowa.

Biomutant, czyli osadzona w postapokaliptycznym świecie gra RPG od studia Experiment 101, od dnia premiery będzie dostępna w abonamencie EA Play Pro.

Informację ujawniła karta katalogowa produkcji w cyfrowym sklepie Origin. Umieszczona adnotacja wskazuje, że tytuł wchodzi w skład wspomnianego abonamentu, o czym pisze między innymi serwis GamingBolt.

biomutant_1
W Biomutant zwierzęta nie są milutkie - od głaskania preferują walkę

EA Play Pro to jedna z dwóch subskrypcji od Electronic Arts - w zamian za 59,90 zł miesięcznie użytkownicy uzyskują dostęp do nowych gier koncernu w dniu ich premiery. Program obecnie skierowany jest tylko do posiadaczy PC.

Nadmienić należy, że Biomutant ukaże się nakładem THQ Nordic, co oznacza, że tytuł jest jednym z nielicznych od zewnętrznego wydawcy, jaki zawita do abonamentu w momencie debiutu. Sama pozycja pojawi się na rynku 25 maja.

Electronic Arts posiada jeszcze drugą subskrypcję, kosztująca 14,99 zł miesięcznie. Gry trafiają do katalogu kilka miesięcy po premierze, ale usługa dostępna jest nie tylko na komputerach osobistych, ale także konsolach.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Dead by Daylight - poradnik i najlepsze porady

Jak grać ocalałym i zabójcą, mechaniki, przedmioty, rozwój postaci.

Sony: do rozwijania deweloperskich talentów nie wystarczą pieniądze

Kluczowe jest zapewnienie wolności kreatywnej.

Battlefield 4 z nagłym wzrostem popularności

EA musiało zwiększyć pojemność serwerów.

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami