Assassin's Creed Valhalla - ładunek: Hamtunscire (Anglia)

Materiały do rozbudowy osady w regionie Hamtunscire.

Jeśli szukasz regionu w Assassin's Creed Valhalla, w którym znajdziesz dużo materiałów do rozbudowy osady w Kruczej Przystani, Hamtunscire jest świetnym wyborem. W obrębie tej części angielskiej wyspy ukrytych jest aż dziesięć skrzyń z ładunkiem - a z niniejszej strony dowiesz się jak do nich dotrzeć.

Ładunek #1

Pierwsza skrzynia z ładunkiem - a także cztery kolejne - znajduje się w Opactwie Runcwuda (1), w południowo-zachodnim rogu regionu Hamtunscire. Dotrzyj z plaży do głównej ulicy opactwa i zlokalizuj budynek (2) stojący na północ od ciebie. Wybij okno i wejdź do środka, gdzie czeka na ciebie pierwszy ładunek.

808_acvalhalla_ladunek_hamtunscire

Ładunek #2

Wybiegnij z pomieszczenia, w którym był ładunek #1 i biegnij do góry drogi, kierując się na północny-wschód. Przed tobą pojawi się niewielka kaplica (3). Wedrzyj się do środka i otwórz skrzynię (4) znajdującą się na końcu budynku.

809_acvalhalla_ladunek_hamtunscire

Ładunek #3

Opuść budynek z ładunkiem #2 i idź dalej do góry drogi, by dotrzeć do klasztoru (5). Wyważ południowo-zachodnie drzwi i wejdź do środka. Rozpraw się z tutejszymi przeciwnikami, a następnie przejdź do rogu pomieszczenia, gdzie czeka skrzynia z ładunkiem (6).

810_acvalhalla_ladunek_hamtunscire

Ładunek #4

Wróć do głównego pomieszczenia klasztoru i zwróć uwagę na zaryglowane drzwi (7) w jego zachodniej części. By je otworzyć, wdrap się po ścianie nad nimi i przejdź na drugą stronę przez dziurę ukrytą za sztandarem (8). Zniszcz teraz rygiel drzwi, otwórz je i splądruj razem z sojusznikiem kolejną skrzynię.

811_acvalhalla_ladunek_hamtunscire

Ładunek #5

Z miejsca w którym był ładunek #4 zbierz klucz (9) - leży on na ołtarzu, tuż obok skrzyni. Wybiegnij teraz z klasztoru i idź na północ, gdzie czeka krypta (10). Otwórz jej drzwi przy pomocy niedawno zdobytego klucza i zbierz zawartość skrzyni skrytej wewnątrz jej.

812_acvalhalla_ladunek_hamtunscire

Ładunek #6

Szósty ładunek - a także cztery pozostałe - znajdziesz w Opactwie Readingum (11), przy północnej granicy regionu Hamtunscire. Z plaży skieruj się w górę drogi, aż dotrzesz do podniesionego mostu. By go opuścić, musisz przestrzelić mocowania po lewej (12) i prawej (13) stronie.

813_acvalhalla_ladunek_hamtunscire

Wejdź do nowej części opactwa, wybij tutejszych wrogów, a następnie wybiegnij po schodach (14) znajdujących się na południu. Stąd skieruj się na zachód, przebiegnij przez most i przejdź do chaty (15) po prawej stronie, gdzie czeka na ciebie skrzynia z ładunkiem.

814_acvalhalla_ladunek_hamtunscire

Ładunek #7

Opuść budynek, w którym był ładunek #6 i wedrzyj się do kaplicy (16) znajdującej się na zachód od niej. Skrzynia (17) czeka na drugim końcu wąskiego pomieszczenia.

815_acvalhalla_ladunek_hamtunscire

Ładunek #8

Wyjdź z kaplicy i kontynuuj marsz na południe, gdzie trafisz na kolejny most (18). Tutaj także musisz przestrzelić mocowania z jego prawej i lewej strony, by odblokować sobie dalszą drogę. Przebiegnij przez most, wyjdź na górę po schodach i wejdź do kolejnej kaplicy (19), by zebrać ładunek.

816_acvalhalla_ladunek_hamtunscire

Ładunek #9

Opuść kaplicę, w której był ładunek #8 i skieruj się na południe, do klasztoru (20). Wyważ drzwi, załatw znajdujących się wewnątrz wrogów, a następnie przejdź do pomieszczenia po prawej stronie (21), gdzie ukryta jest dziewiąta skrzynia z ładunkiem.

817_acvalhalla_ladunek_hamtunscire

Ładunek #10

Ostatnia skrzynia z ładunkiem znajduje się w tym samym pomieszczeniu, co #9. W pierwszej kolejności podnieś dzban z olejem (22), który leży obok poprzedniej skrzyni z materiałami. Wyjdź z pomieszczenia i skieruj się na wprost od drzwi, gdzie czeka ściana do zniszczenia (23).

818_acvalhalla_ladunek_hamtunscire

Ciśnij w nią dzbanem, by otworzyć sobie przejście, a następnie wbiegnij do środka i otwórz dziesiątą i ostatnią skrzynię z ładunkiem w Hamtunscire.

Zobacz: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie ładunki z surowcami

Sprawdź także: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie znajdźki i sekrety

Spis treści: Assassin's Creed Valhalla - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami