Zapowiedziano symulator koszenia trawników

Lawn Mowing Simulator zadebiutuje w tym roku.

Podczas niedawnego pokazu ID@Xbox, studio Curve Digital zaprezentowało grę Lawn Mowing Simulator, a więc symulator koszenia trawników. Produkcja zadebiutuje jeszcze w tym roku na Xbox Series X/S oraz PC.

„Gra pozwala czerpać radość z wyzwania i spokoju, jakie niesie za sobą koszenie trawników brytyjskiej wsi” - głosi opis na oficjalnej stronie. „Spraw, że przypływ środków pieniężnych w twoim imperium jest tak zielony, jak trawa, którą kosisz”.

Lawn Mowing Simulator pozwoli zasiąść za sterami dwunastu licencjonowanych i pieczołowicie odtworzonych kosiarek producentów takich jak Toro, SCAG czy STIGA. Do odblokowania będą również dodatki i ulepszenia.

Wśród trybów najbardziej rozbudowana jest kariera, w ramach której gracz rozwija interes, zatrudniając nowych pracowników, kupując sprzęt czy zajmując się marketingiem. Będą też wyzwania i wariant Free Roam, czyli swobodne koszenie bez żadnych wymagań.

Członkowie programu Xbox Insider zagrają we wczesną wersję gry przed premierą, w dniach 2-16 kwietnia.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami