Razer stworzył słomkę do napojów

Wielorazową i składaną.

Firma Razer ujawniła swój nowy produkt - wielorazową słomkę do napojów. To część ekologicznej inicjatywy „Go Green with Razer”. Gadżet jest już dostępny do zamówienia w przedsprzedaży i kosztuje 19,99 dol., a więc niecałe 80 zł.

Słomka jest teleskopowa, co oznacza, że można ją złożyć, by zajmowała mniej miejsca. Razer wykonał produkt ze stali nierdzewnej, ale końcówka jest silikonowa. W zestawie otrzymujemy etui z karabińczykiem oraz wycior do czyszczenia. Wysyłka rozpoczyna się 8 kwietnia.

razer_slomka_1
Czas zadbać o środowisko z Razerem
razer_slomka_3
Etui mieści też szczotkę

Wspomniany wcześniej projekt „Go Green with Razer” to szersza inicjatywa. W planach Razera jest zmniejszenie śladu węglowego pozostawianego przez producenta, łatwiejszy recykling sprzętu, a także - w 2030 roku - korzystanie wyłącznie z materiałów pochodzących z recyklingu lub podatnych na odzysk.

Słomka wpisuje się też w chęć producenta do wyjścia poza sektor gamingowy i zainteresowanie produktami użytku codziennego. Razer potwierdził już przykładowo, że wyprodukuje „smartmaskę” z wymiennymi filtrami i podświetleniem RGB.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek nadzoruje nasz dział informacyjny oraz aktywnie wspiera inne sekcje serwisu. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami