eSports Boxing Club to następca Fight Night? Jest pierwszy gameplay

Imponująca grafika i animacje.

Esports Boxing Club to powstająca w studiu Steel City Interactive gra bokserka, która zmierza na PC, PS5 oraz Xbox Series X/S. Twórcy podzielili się pierwszym spojrzeniem na gameplay.

Uwagę zwraca szczególnie wysoka jakość oprawy graficznej oraz realistyczne animacje, nagrane techniką przechwytywania ruchu. Bokserzy przerzucają ciężar ciała z jednej nogi na drugą, a także wykonują „zmyłki”. W akcji widać też silnik fizyczny, który odpowiednio kieruje ręce atakującego przy niecelnym ciosie, np. po trafieniu w gardę.

W grze pojawi się aż 65 prawdziwych bokserów, a także licencjonowane wyposażenie. Tryb kariery pozwoli rozwijać sportowca między innymi dzięki nauce nowych ruchów. Nie zabraknie nawet komentarza - oczywiście w języku angielskim.

Esports Boxing Club wkrótce trafi na Steam w fazie wczesnego dostępu. Data premiery nie jest jeszcze ustalona.

Na koniec przypomnijmy jeszcze, że ostatnia gra z serii Fight Night od EA - Fight Night Champion - zadebiutowała w 2011 roku. Od tego czasu na rynek nie trafiła żadna wysokobudżetowa produkcja bokserska, a Electronic Arts skupiło się na MMA w ramach cyklu UFC.

Reklama

Skocz do komentarzy (4)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (4)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami