Assassin's Creed Valhalla - wyposażenie: Hamtunscire (Anglia)

Tarcza okrętowa, żołnierski cep, skald śmierci, przedmioty w Hamtunscire.

Tak jak w każdym regionie w Assassin's Creed Valhalla, w angielskim Hamtunscire czekają na ciebie elementy wyposażenia do zdobycia. Z niniejszej strony dowiesz się gdzie szukać wszystkich ukrytych tutaj części pancerzy i broni - tarczy okrętowej, żołnierskiego cepa i skalda śmierci.

Wyposażenie #1 - Tarcza okrętowa

Pierwszy z trzech elementów wyposażenia znajdziesz w Stanicy Calleva (1), w północno-wschodnim rogu Hamtunscire. Na miejscu trafisz na arenę pełną wrogów. Załatw ich, a następnie przejdź do północno-wschodniej części, gdzie znajdziesz zejście do podziemi (2).

803_acvalhalla_wyposazenie_hamtunscire

Zeskocz na dół i przesuń regał (3), by odsłonić ścianę do zniszczenia. Wdrap się teraz z powrotem na górę i idź przed siebie, by dojść do dzbanów z olejem (4). Podnieś jeden, a następnie wróć do zejścia do podziemi i ciśnij nim w ścianę. Na koniec zeskocz na dół, przejdź przez przejście, przesuń kolejny regał i ze skrzyni zbierz Tarczę okrętową.

804_acvalhalla_wyposazenie_hamtunscire

Wyposażenie #2 - Żołnierski cep

Kolejny element wyposażenia ukryty jest przy zachodniej granicy Hamtunscire (5), w wiosce Chepeham. Na miejscu znajdziesz długi dom, do środka którego dostaniesz się przez drzwi (6) w zachodniej części budynku.

805_acvalhalla_wyposazenie_hamtunscire

Do znajdującej się wewnątrz budynku skrzyni dotrzesz jednak dopiero wtedy, gdy odpowiednio popchniesz fabułę do przodu. W trakcie jednej z misji głównych trafisz do tego konkretnego budynku, a potem do pomieszczenia, w którym czeka skrzynia - nie sposób więc jej pominąć.

Wyposażenie #3 - Skald śmierci

Trzeci i ostatni przedmiot z tej grupy czeka na ciebie w Rzymskich ruinach Brerdinges (7), przy niewielkiej wyspie w południowej części regionu Hamtunscire.

806_acvalhalla_wyposazenie_hamtunscire

Skarb ukryty jest pod wodą - miejsce do nurkowania znajdziesz przy częściowo zatopionych ruinach (8).

807_acvalhalla_wyposazenie_hamtunscire

Wskocz do wody, zanurkuj i szukaj przejścia przy dnie (9). Przepłyń przez nie, a następnie przez kolejne, tym razem położone przy stropie konstrukcji. Na końcu ścieżki trafisz na skrzynię, wewnątrz której będzie łuk Skald śmierci.

Zobacz: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie skrzynie z wyposażeniem

Sprawdź także: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie znajdźki i sekrety

Spis treści: Assassin's Creed Valhalla - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami