Assassin's Creed Valhalla - przeklęty symbol: Hamtunscire (Anglia)

Wszystkie przeklęte symbole w regionie Hamtunscire.

Jak w przypadku większości regionów w Assassin's Creed Valhalla, w angielskim Hamtunscire natrafisz na przeklęte symbole plugawiące okoliczne tereny. Z tej strony dowiesz się gdzie znaleźć dwa tego typu obiekty do zniszczenia i jak się do nich dostać.

Przeklęty symbol #1

Pierwszy z dwóch przeklętych symboli znajdziesz w północno-wschodniej części Hamtunscire (1), niedaleko Opactwa Readingum. Na miejscu natrafisz na kamienny krąg, z regałem do przesunięcia (2) w samym jego centrum.

789_acvalhalla_przeklety_symbol_hamtunscire

Wybij znajdujące się tutaj dziki, a następnie odsuń regał, by odsłonić przeklęty symbol. Zniszcz go by oczyścić tę okolicę.

Przeklęty symbol #2

Drugi i ostatni symbol czeka na ciebie w południowo-zachodnim rogu regionu Hamtunscire (3), w samym środku niewielkiej wyspy.

790_acvalhalla_przeklety_symbol_hamtunscire

Obiekt którego szukasz ukryty jest wysoko nad ziemią. By się do niego dostać, wdrap się na drewniany słup (4), by wejść na rozciągniętą pomiędzy drzewami czerwoną płachtę. Z tego miejsca przeskocz na linę (5).

791_acvalhalla_przeklety_symbol_hamtunscire

Teraz przechodź na kolejne liny, wspinając się coraz wyżej, by po krótkiej chwili znaleźć się na wprost przeklętego symbolu (6). Zniszcz go przy pomocy łuku bądź ataku wręcz.

Zobacz: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie przeklęte symbole

Sprawdź także: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie znajdźki i sekrety

Spis treści: Assassin's Creed Valhalla - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami