DICE droczy się z fanami - zabawna reakcja na plotki o Battlefield 6

Parę słów o spaghetti.

  • Pojawiły się nowe niepotwierdzone informacje o Battlefield 6
  • Z doniesień zażartowało DICE

Studio DICE w zabawny sposób odpowiedziało na kolejne nieoficjalne informacje o następnej odsłonie serii Battlefield.

Roberto Serrano, który często udostępnia niepotwierdzone wieści o grach, opublikował rzekomo prawdziwe szczegóły o nowej części serii strzelanek wydawanych przez EA. Przekonuje, że tytuł zaoferuje walki o dużej skali i starcia na bliski dystans, akcja zostanie osadzona we współczesności, jednocześnie zmierzy się nawet 128 graczy, a w 2022 roku ukaże się darmowy tryb battle royale.

Na nieoficjalne informacje zareagowali deweloperzy ze studia DICE. Na oficjalnym Twitterze cyklu Battlefield pojawiła się stylizowana na wpis wspomnianego internauty wiadomość z pochwałami i propozycjami podania spaghetti.

Lista potencjalnych dodatków do makaronu to oczywiście forma żartu, którą przedstawiciele zespołu chcą najprawdopodobniej stwierdzić, że tego typu wieści - pojawiające się regularnie - są mało wiarygodne i nie należy ich traktować poważnie.

Według oficjalnych informacji ujawnionych jakiś czas temu przez EA, nowy Battlefield zostanie ujawniony wiosną, choć nie wiadomo, kiedy dokładnie. Sama gra powinna ukazać się jesienią bieżącego roku.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami