Agent 47 z włosami - serial Hitman przedstawi nowy wizerunek bohatera

Ujawnia scenarzysta.

  • Serial Hitman ma znacznie rozbudować postać Agenta 47
  • Nadal nie wiadomo, kiedy rozpoczną się prace na planie produkcji

W 2017 roku wytwórnia Fox i platforma streamingowa ogłosiły plan zrealizowania serialu na podstawie cyklu Hitman. Autor scenariusza dwóch pierwszych odcinków ujawnił, że produkcja przedstawi inny wizerunek głównego bohatera.

- Przedstawiam widzom gościa, który jest zabójcą, jakiego znamy z gier, ale na głowie ma burzę włosów i działa niezależnie - mówi Derek Kolstad, będący też scenarzystą filmów o Johnnym Wicku, w wywiadzie dla serwisu Collider.

hitman_z_wlosami_scr
Agent 47 z włosami? Trudno sobie wyobrazic…

- Ma wspólnika, własne życie i przypomina zabójców z przełomu lat 70. i 80., o których czytaliśmy w książkach. W pewnym momencie otrzymuje jednak zadanie, które ujawnia, że tak naprawdę żadnego z dotychczasowych wyborów nie podjął samodzielnie. Na końcu jest scena, kiedy przed lustrem odkrywa ukryty pod skórą kod kreskowy - dodaje.

Serial ma pogłębić psychikę postaci, która w grach nie jest - jak uważa Kolstad - złożonym bohaterem. Agent 47 otrzyma moralny kompas, tak, by widzowie mogli sympatyzować z zawodowym mordercą.

Filmowiec jest producentem wykonawczym projektu, ale nie wie, kiedy adaptacja Hitmana powstanie. Wszystko zależy od Foxa, którego w międzyczasie przejął koncern Disney.

Jedną z przeszkód w realizacji produkcji jest zapewne brak tak zwanego showrunnera, czyli osoby, która całościowo nadzoruje rozwój serialu. Kolstad nie chce pełnić wspomnianej funkcji, ponieważ twiedzi, że jest zbyt czasochłonna, a woli skupiać się wyłącznie na pisaniu scenariuszy.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami