The Witcher: Blood Origin - obsadzono kolejną ważną dla wiedźmińskiego serialu postać

Wojownik po przejściach.

  • Ujawniono drugiego z głównych bohaterów nowego serialu w wiedźmińskim świecie
  • W postać wcieli się aktor z „Wikingów” i „Gry o tron”

Platforma Netflix ujawniła nazwisko kolejnego aktora, który wystąpi w The Witcher: Blood Origin - serialu osadzonego przed historią o przygodach Geralta z Rivii.

W produkcji pojawi się Laurence O'Fuarian, którego widzowie mogą kojarzyć z takich telewizyjnych projektów, jak „Wikingowie” i „Gra o tron”. Mężczyzna wcieli się we Fjalla - członka wojowniczego klanu, który przysiągł bronić króla.

Postać jest jedną z dwóch - obok Éile, wojowniczki „obdarzonej głosem bogini” - głównych w serialu. Według oficjalnego opisu, bohater ma za sobą trudną przeszłość: zmaga się z traumą po stracie ukochanej, która zginęła w bitwie, ratując mu życie. Teraz szuka zemsty.

The Witcher: Blood Origin osadzone jest 1200 lat przed wydarzeniami z głównego serialu. Produkcja opowie jak doszło do tak zwanej Koniunkcji Sfer i przybliży pochodzenie pierwszego wiedźmina. W planach jest sześć odcinków, ale daty premiery nie ujawniono.

Niedawno Netflix zaprezentował zaś kolejnych członków obsady następnych epizodów adaptacji przygód Geralta z Rivii. Obsadzono między innymi szpiega Dijkstrę, kapłankę Nenneke, a także czarodziejkę Filippę Eilhart.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami