Shadow Tactics od twórców Desperados 3 doczeka się fabularnego dodatku

Samodzielne DLC.

  • Aiko's Choice to fabularne DLC do Shadow Tactics
  • Samodzielny dodatek wprowadzi trzy obszerne misje

Shadow Tactics: Blades of the Shogun doczeka się fabularnego rozszerzenia - pięć lat po premierze. Twórcy zapowiedzieli dodatek Aiko's Choice, który nie będzie wymagał posiadania podstawowej wersji. Trafi na PC przed końcem roku.

Jak wskazuje tytuł, DLC skupi się na historii Aiko. To mistrzyni skradania się znana z oryginalnej gry. W nowej mini-kampanii pojawią się też inni bohaterowie Shadow Tactics.

Dodatek zaoferuje trzy pełnoprawne misje główne, z dużymi lokacjami i wieloma celami do zrealizowania. Ponadto gracze otrzymają trzy krótsze zadania, które mają pełnić rolę przerywników fabularnych.

Rozgrywka pozostaje w dużej mierze niezmieniona. Niczym w klasycznej serii Commandos kierujemy kilkoma postaciami i pokonujemy różne wyzwania, polegając głównie na skradaniu się i odwracaniu uwagi wrogów. Nie zabrakło też jednak wielu metod pozbawiania przeciwników życia.

Za Shadow Tactics odpowiada studio Mimimi. Gra została przyjęta niezwykle pozytywnie - do tego stopnia, że THQ Nordic postanowiło nawiązać z twórcami współpracę, w wyniku czego powstało Desperados 3.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami