Nowy trailer Biomutant skupia się na walce

Prawie minuta gameplayu.

Deweloperzy ze studia Experiment 101 przygotowali nowy trailer gry Biomutant - pierwszy zwiastun po dłuższej przerwie. Ostatni pokazano w czerwcu ubiegłego roku.

Najświeższy materiał skupia się na walce i prezentuje zbiór krótkich fragmentór rozgrywki, w których można przyjrzeć się, jakie sposoby eliminowania wrogów przygotowali deweloperzy.

Gra ma zaoferować różne klasy do wyboru, a decyzja zdeterminuje statystyki i początkowe wyposażenie. Na atrybuty postaci wpływ na też jej wygląd - jeśli stworzymy bardzo małego i szczupłego bohatera, nie będzie zbyt silny.

Świat gry mierzy 8 kilometrów kwadratowych i zaoferuje pełną swobodę. Główna linia fabularna będzie związana z zawieraniem sojuszy z różnymi klanami wojowników i ratowaniem życiodajnego drzewa.

Twórcy opracowali też rozbudowany system tworzenia broni, który ma zapewnić dostęp do miliona różnych kombinacji części broni palnej. Nie zabraknie wielkich bossów i różnych nietypowych sposobów eksploracji. Biomutant ukaże się 25 maja.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami