Monster Hunter Rise - kamera: do czego służy, jak zrobić zdjęcie

Jak użyć aparatu.

W Monster Hunter Rise mamy dostęp do aparatu fotograficznego (kamery), dzięki któremu możemy wykonywać zdjęcia. Ta funkcja ma wiele przydatnych zastosowań, dlatego na tej stronie dowiesz się, jak użyć kamery i do jakich celów się ją stosuje.

Kamerę aktywujemy za pomocą paska akcji, korzystając z lewej i prawej strzałki na krzyżaku. Kiedy wyciągniemy aparat, pojawi się widok obiektywu. Wówczas możemy pstrykać fotki, które trafiają do albumu.

069

Wykonane zdjęcia przeglądamy w albumie, który znajduje się w menu gry - zakładki: Informacje / Notatki łowcy / Album.

070

Kamera i funkcja robienia zdjęć jest ważna, gdyż dzięki niej:

  • wykonamy niektóre zlecenia - niektórzy mieszkańcy zlecą nam specjalne zadania polegające na zrobieniu zdjęcia konkretnym potworów lub innym stworom w danej sytuacji, np. gdy śpią;
071
  • możemy wstawić własne zdjęcia do notatnika, gdzie znajdują się wszelkie informacje o potworach i faunie; dzięki temu możemy spersonalizować notatki o bestiach, co z pewnością nabierze niepowtarzalnego klimatu; tę czynność wykonamy, przechodząc do menu gry - zakładka: Notatki łowcy / Duże potwory; Małe potwory; Lokalna fauna
072
  • możemy wykonywać zdjęcia dla własnych celów, by potem przeglądać je w albumie; to ciekawa funkcja, tym bardziej że gra oferuje również widok trzeciosobowy - dzięki któremu możemy zrobić fotkę, na której będzie widoczna również nasza postać (jest to możliwie dzięki Hukaczowi, sowie, która jest towarzyszem naszego bohatera).

Spis treści: Monster Hunter Rise - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Monster Hunter Rise - czy gra posiada polską wersję językową, jak włączyć polskie napisy

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Marcin Dolata

Marcin Dolata

Senior Guide Writer

Marcin zajmuje się w Eurogamer.pl tworzeniem poradników. Pierwsze gry uruchamiał spod DOS-a na monochromatycznym monitorze. Świetnie bawi się grając zarówno na PC, jak i konsoli.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami