Latająca broń ze skrzydłami tymczasowo wycofana z CoD Warzone

Lodowy smok sprawiał problemy.

  • Skin Ice Drake popsuł sklep w grze i nie działał poprawnie
  • Latający schemat trafił do gry 21 marca
  • Twórcy proponują tymczasowe rozwiązanie problemów

Activision tymczasowo wycofało z wewnętrznego sklepu Call of Duty Warzone skin do broni o nazwie Ice Drake. Schemat zmieniający karabin Krig 6 w latającego, lodowego smoka sprawiał liczne problemy.

Ice Drake zadebiutował 21 marca i był częścią pakietu NecroKing, jednego z najdroższych zestawów przedmiotów kosmetycznych w grze. Wyceniono go na 2400 punktów CoD, a więc ok. 90 zł. W trakcie inspekcji (wywoływana na życzenie animacja, prezentująca broń), lodowa wersja Krig 6 rozwija skrzydła i unosi się w powietrzu, co prezentuje początek poniższego materiału:

Gracze, którzy kupili NecroKing, zgłaszali liczne problemy. Po wejściu do meczu z wyposażonym skinem, używane bronie potrafiły zniknąć, a domyślna lufa schematu wywoływała graficzne usterki, niepoprawnie wyświetlając model karabinu. Od czasu wprowadzenia pakietu, błędy pojawiały się też w samym sklepie wewnętrznym Warzone.

latajaca_bron_warzone_2
Pakiet NecroKing. Źródło: jackfrags na YouTube

Na czas naprawy, Activision radzi zamontować na zmodyfikowanej broni lufę 16.5" Ultralight, jednak do czasu uporania się z kłopotami, Ice Drake nie powróci do sprzedaży.

To już drugi przypadek usunięcia przedmiotu ze strzelanki Activision w krótkim czasie. 19 marca wydawca wycofał z gry kuszę, która pojawiła się w Warzone i Black Ops: Cold War zbyt wcześnie.

Wszystkich, którzy chcą się podszkolić w grze battle royale od Raven Software, zapraszamy do skorzystania z naszego poradnika do Call of Duty Warzone.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor  |  PrzemWan

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Przerwa techniczna w weekend

Niektóre funkcje serwisu zostaną czasowo wyłączone.

Chorus - porady na start: początek gry, jak zacząć

Co robić na początku gry, jak walczyć i zdobywać pieniądze.

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami