Isonzo to nowa strzelanka w czasach I wojny światowej - od twórców Verdun

Z akcją na włoskim froncie.

  • Isonzo przeniesie graczy do rejonu Alp
  • Deweloperzy obiecują autentyczne uzbrojenie i umundurowanie żołnierzy
  • Gra ukaże się w tym roku

Twórcy Verdun i Tannenberg z M2H oraz Blackmill Games zapowiedzieli Isonzo - kolejną odsłonę serii gier w czasach I wojny światowej. Premiera jeszcze w 2021 roku na PC, PS4, PS5, Xbox One i Xbox Series X/S.

Tak jak wcześniejsze produkcje deweloperów, projekt jest taktyczną strzelanką, nastawioną na zmagania wieloosobowe. Autorzy obiecują autentyzm, który przejawi się w rozgrywce i innych elementach: w planach wiernie odwzorowane lokacje, mundury żołnierzy i bronie.

Akcję osadzono na froncie włoskim. Pozycja inspirowana jest dwuletnimi zmaganiami o tytułową rzekę Isonzo (w Polsce znaną jako Socza) i Alpy - w grze nie zabraknie więc między innymi walk na górzystych terenach.

Nowością jest tryb Offensive - szczegóły nie są znane, ale wiadomo, że gracze przeprowadzą atak na kontrolowane przez wrogów obszary lub spróbują odeprzeć ofensywę. Ponadto do wyboru będą dwie armie: Włoch i Austro-Węgier.

Twórcy zaznaczają, że w najbliższych tygodniach i miesiącach przedstawią więcej informacji o projekcie, w tym o konkretnych mapach i elementach nieobecnych w poprzednich produkcjach deweloperów.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami