Halo Infinite ukaże się w listopadzie - twierdzi aktor głosowy

O jedno zdanie za dużo?

Jeden z aktorów głosowych Halo Infinite przekonuje, że produkcja zadebiutuje na rynku w listopadzie bieżącego roku.

Verlon Roberts, który jest w obsadzie kolejnej odsłony serii strzelanek, niedawno uczestniczył w podcaście Fadam and Friends. Na antenie audycji stwierdził, że grę „opóźniono do listopada”, ale nie podał dokładnej daty. Wspomniany fragment znajduje się w 10. minucie materiału:

Nie jest jasne, na ile informacja o terminie debiutu jest prawdziwa. Niewykluczone, że aktor zaangażowany w powstawanie tytułu faktycznie wie, kiedy pozycja trafi na rynek, ale być może przekazał szczegóły przedwcześnie. Według oficjalnych wieści od Microsoftu, projekt powinien pojawić się jesienią.

Roberts ujawnił również, że w strzelance wcieli się w spartana Griffina. Postać nie była obecna w żadnej z gier z cyklu, ale znana jest z Shadows of Reach - wydanej w ubiegłym roku powieści osadzonej w uniwersum cyklu.

halo_listopad_1
Halo Infinite miało ukazać się pod koniec 2020 roku

Halo Infinite miało ukazać się wraz z Xbox Series X/S, ale premierę tytułu opóźniono. Debiut przesunięto po krytyce, z jaką spotkała się prezentacja produkcji - fani narzekali między innymi na jakość oprawy graficznej.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami