Assassin's Creed Valhalla otrzyma jednoręczne miecze - po prośbach graczy

Trwają prace nad bronią.

  • Gracze domagali się dodania jednoręcznych mieczy do Assassin's Creed Valhalla
  • Twórcy spełnią prośby i wprowadzą broń

Assassin's Creed Valhalla - przeciwieństwie do Origins i Odyssey - nie pozwala używać jednoręcznych mieczy, na co narzeka wielu fanów. Jeden z twórców ujawnił jednak, że w produkcji wkrótce pojawi się wspomniany rodzaj broni.

O kwestię brakującego oręża zapytano producenta odpowiedzialnego za dodatkową zawartość do tytułu - Jose Araizę - w trakcie niedawnej transmisji internetowej streamera Jorraptora. W odpowiedzi przyznał, że ostrze trafi do gry.

O wprowadzenie jednoręcznych mieczy gracze proszą od dnia premiery Assassin's Creed Valhalla. Deweloper podkreślił, że twórcy byli zaskoczeni, jak wielu fanów domaga się dodania tej broni, którą jednak autorzy chcą przygotować we „właściwy” sposób. Projektant obiecuje, że zespół wykroczy poza prostą zmianę wyglądu innego narzędzia.

Warto jednocześnie zaznaczyć, że wymieniony oręż jest już w pewnej formie dostępny w grze - ostrzem posługują się spotykani wrogowie i postacie niezależne, w tym Basim Ibn Ishaq, czyli mentor głównego bohatera.

Na razie nie wiadomo, kiedy jednoręczne miecze mogłyby pojawić się w tytule. Niewykluczone jednak, że zawitają do produkcji dopiero wraz z drugim dodatkiem fabularnym - do broni odnosi się bowiem jedno z odnalezionych przez internautę xJ0nathana w kodzie pozycji osiągniecie do rozszerzenia Oblężenie Paryża.

Przypominamy też o naszym poradniku do Assassin's Creed Valhalla, w którym znajdziecie mnóstwo przydatnych wskazówek.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Przerwa techniczna w weekend

Niektóre funkcje serwisu zostaną czasowo wyłączone.

Chorus - porady na start: początek gry, jak zacząć

Co robić na początku gry, jak walczyć i zdobywać pieniądze.

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami