Tytani wreszcie pojawią się w Apex Legends?

Jest nagranie.

  • Pojawił się film, który prezentuje mechy w Apex Legends
  • Roboty pochodzą z serii Titanfall

Jeden z tak zwanych dataminerów, czyli osób zajmujących się przeszukiwaniem plików gier w celu odkrycia informacji o przyszłej zawartości, opublikował wideo, z którego wynika, że do Apex Legends trafią Tytani.

Nagranie udostępnione na Twitterze przez internautę Biast12 przedstawia podobno umiejętność Bliska - postaci, która według nieoficjalnych informacji powinna wkrótce pojawić się we wspomnianej strzelance. Bohater przyzywa na pole bitwy mecha.

W filmie robot, czyli tak zwany Tytan, przez kilka sekund prowadzi ostrzał, a po kilku sekundach wybucha. Nie jest jednak jasne, czy istnieje możliwość samodzielnego pokierowania jednostką.

Mechy odgrywały istotną rolę w serii Titanfall, w którego uniwersum rozgrywa się Apex Legends (w cyklu pojawił się też Blisk). Twórcy jakiś czas temu przyznali, że chcieli wprowadzić do darmowej strzelanki maszyny kroczące, ale mieli problem z odpowiednim zbalansowaniem rozgrywki.

Na razie jednak nie wiadomo, na ile wideo - zarejestrowane kamerą - jest autentyczne, co oznacza, że materiału nie należy traktować jako oficjalnego potwierdzenia faktu, że do bezpłatnej produkcji zmierzają Tytani.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami