Loop Hero - jak bardziej przyspieszyć grę

Ponad dwukrotna prędkość.

Loop Hero pozwala zwiększyć prędkość gry tylko dwukrotnie - wciskamy po prostu przycisk na górze ekranu. Takie przyspieszenie wydaje się jednak zbyt małe, szczególnie gdy zaczynamy ekspedycję po raz setny. Chciałoby się, by akcja była jeszcze szybsza.

Istnieje nieoficjalny sposób na zwiększenie prędkości gry, który chcemy tutaj opisać. Ważne: metoda polega na modyfikacji plików w folderze z grą. W teorii może to w jakiś sposób spowodować pewne problemy - musimy to na wszelki wypadek napisać, choć w praktyce jest to sposób raczej zupełnie bezpieczny.

By zwiększyć prędkość gry, wejdź do folderu ze Steamem i znajdź folder Loop Hero (w folderze steamapps i w podfolderze common). Tam otwórz plik o nazwie variables (1).

szybkosc

Zobaczysz tu linijkę game_speed (2) z wartością liczbową 60. To właśnie tę liczbę możesz zmieniać, by modyfikować szybkość rozgrywki.

Sami sprawdziliśmy i polecamy wartości 90 lub 95. Gra jest wtedy szybsza, ale nie staje się zbyt prędka - nie chcemy przecież niczego przegapić, więc większe wartości mogą być już ryzykowne. Możecie jednak testować różne liczby sami.

Po zmienie liczby po prostu zamknij plik i zapisz zmiany. Po włączeniu gry, prędkość będzie zmieniona. Co ważne, zastosowanie tego sposobu nie blokuje osiągnięć.

Spis treści: Loop Hero - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Loop Hero - misje (Quests): jak zacząć i wykonać

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Przerwa techniczna w weekend

Niektóre funkcje serwisu zostaną czasowo wyłączone.

Chorus - porady na start: początek gry, jak zacząć

Co robić na początku gry, jak walczyć i zdobywać pieniądze.

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami