Assassin's Creed Valhalla - kartka niesiona wiatrem: Jorvik (Anglia)

Gdzie znaleźć i jak zdobyć kartki niesione wiatrem w regionie Jorvik.

Pomimo mikroskopijnych rozmiarów, region Jorvik w Assassin's Creed Valhalla skrywa sporo różnych aktywności pobocznych. Pośród nich są także kartki niesione wiatrem. Tych do odnalezienia masz tutaj dwie - ich lokalizację i sposób zdobycia prezentujemy na niniejszej stronie.

Kartka niesiona wiatrem #1

Pierwszy przedmiot z tej grupy znajduje się w samym centrum regionu Jorvik (1), a dokładnie na Targowisku Coppergate. Kartka (2) lewituje nad dachem budynku, przy którym stoi rusztowanie. Wdrap się na górę i rozpocznij pościg, jednak nie spiesz się w czasie pogoni - czeka cię tu dużo przepraw po kładkach i linach, z których łatwo jest spaść na ziemię.

759_acvalhalla_kartka_niesiona_wiatrem_jorvik

Kartka niesiona wiatrem #2

Drugą kartkę znajdziesz w południowo-zachodniej części Jorvik (3). Poszukiwany przez ciebie przedmiot unosi się nad popękaną kolumną (4).

760_acvalhalla_kartka_niesiona_wiatrem_jorvik

Pościg możesz rozpocząć wspinając się na wspomnianą konstrukcję bądź przeskakując z pobliskiego rusztowania. Przygotuj się na długą gonitwę, gdyż kartka przelatuje przez sporą część miasta.

Zobacz: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie mapy skarbów

Sprawdź także: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie znajdźki i sekrety

Spis treści: Assassin's Creed Valhalla - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami