7 grzechów głównych w Hitman 3 - ujawniono płatne DLC

Pierwszy dodatek ukaże się w marcu.

  • Seven Deadly Sins to seria płatnych dodatków do Hitman 3
  • Każde skupi się na wybranym grzechu głównym
  • W planach dodatkowe misje i dodatkowe przedmioty

IO Interactive zapowiedziało serię siedmiu płatnych dodatków do gry Hitman 3 o wspólnej nazwie Seven Deadly Sins. Motywem przewodnim każdego będą inne grzechy główne.

Poszczególne rozszerzenia zaoferują nowe mechanizmy rozgrywki, a także „różniące się wizualnie kontrakty” i nagrody, nawiązujące do danego grzechu - kostium i co najmniej jeden przedmiot, którego gracze użyją we wszystkich misjach z produkcji.

Pierwsze DLC - inspirowane chciwością - zadebiutuje 30 marca. Wprowadzi osadzone w Dubaju zadanie, za którego wykonanie otrzymamy pozłacany garnitur oraz monetę i „diabelską” laskę. Następne pakiety skupią się na pysze, nieczystości, zazdrości, łakomstwie, gniewie i lenistwie.

Dodatki będą wydawane w odstępie od czterech do sześciu tygodni. Cenę jednego ustalono na równowartość 5 euro (około 23 zł), ale jest też opcja nabycia zbiorczego zestawu za 30 euro (około 139 zł).

Nie zabraknie również darmowej zawartości, która teraz ukaże się w ramach sezonów, ściśle powiązanych z danym grzechem i płatnym rozszerzeniem. W planach misje eskalacji, nieuchwytne cele i kontrakty.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami