Sherlock Holmes w akcji - rozgrywka z nowej gry o słynnym detektywie

Zagadki i akcja.

  • W grze pojawi się system dedukcji, który pozwoli łączyć tropy w jeden ciąg
  • W planach walka wręcz i z pomocą broni palnej oraz personalizacja postaci

Frogwares opublikowało nowy zwiastun Sherlock Holmes: Chapter One - produkcji o młodości słynnego detektywa. Materiał przedstawia fragmenty rozgrywki i najważniejsze mechanizmy zabawy.

Z nagrania wynika, że podczas przygody gracze otrzymają możliwość szczegółowego badania ludzi i przedmiotów w poszukiwani wskazówek - analiza danej osoby może dostarczyć informacji o postaci.

W grze pojawi się też system łączenia zgromadzonych tropów i poszlak, by z pomocą dedukcji odkryć najbardziej prawdopodobny przebieg wydarzeń. W trailerze bohater mógł wybrać pomiędzy dwoma rozwiązaniami zagadki kryminalnej, przy czym jedno zapewne było błędne.

W planach również starcia z przeciwnikami. Z oponentami zmierzymy się w walkach wręcz lub z pomocą broni palnej. Ponadto użyjemy zmysłu detektywa do odkrycia słabych punktów wrogów i elementów otoczenia. Do tego personalizacja z możliwością zmiany ubioru postaci, co wpłynie ma rozgrywkę, pozwalając na działanie w przebraniu.

Sherlock Holmes: Chapter One skupi się na początkach kariery tytułowego detektywa. Młody bohater trafia ma wyspy Morza Śródziemnego, aby rozwiązać sprawę tajemniczej śmierci własnej matki. Gra ukaże się w tym roku na PC, PS4, PS5, Xbox One i Xbox Series X/S.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami