Rust - czas utrzymania i rozpad bazy: jak zapobiec

Utrzymanie budynku.

Twoja baza nie jest wieczna i musisz o nią dbać, bo w przeciwnym razie po prostu może się rozpaść. Baza ma konkretny czas utrzymania, który musisz przedłużać.

Zadbasz o to konstruując szafę z narzędziami (1). To koszt 1000 jednostek drewna, więc nie jest to zbyt duży wysiłek - pamiętaj, żeby zbierać drewno jak najbardziej efektywnie.

utrzymanie1

Utrzymanie bazy wymaga zasobów, które musisz włożyć do szafy. Użyj szafy, by po prawej stronie zobaczyć, ile surowców włożyć (2). Przekładaj je po prostu ze swojego ekwipunku do wolnych pól po prawej (3).

utrzymanie2

Licznik w szafie jasno wskazuje, na ile czasu wystarczy włożona aktualnie do szafy liczba zasobów. Pamiętaj, że czas ten liczony jest zawsze - także wtedy, gdy się wylogujesz.

Właśnie rozpad bazy jest zagrożeniem, które zmusza do stałego zdobywania nawet podstawowych zasobów. Oczywiście im bardziej zaawansowana i im większa twoja baza, tym więcej zasobów będzie kosztowało jej utrzymanie. Pamiętaj o tym przed zbyt pochopną rozbudową.

Następnie: Rust - zamek w drzwiach: jak działa

Spis treści: Rust - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Rust - ulepszanie bazy: upgrade ścian

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami