Fortnite - sezon 6: kiedy start i koniec

Jak długi będzie nowy sezon.

6. sezon 2. rozdziału Fortnite trwa w najlepsze. Gracze cieszą się nową mapą, tworzeniem broni czy zwierzętami, na które można zapolować. Jednocześnie zastanawiają się, kiedy zakończy się 6. sezon i w grze pojawi się kolejna duża aktualizacja.

Sezon 6. rozpoczął się 16 marca. Natomiast strona Epic Games potwierdza, że Karnet Bojowy 6. sezonu Fortnite wygasa 7 czerwca 2021 roku. Najprawdopodobniej 8 czerwca zakończy się więc 6. sezon i rozpocznie kolejny.

Czasami twórcy decydują się jednak dodać do sezonu więcej zawartości i tym samym go przedłużyć, więc data 8 czerwca nie jest ostateczna.

fortnite_sezon_6_kiedy_start_i_koniec_2

Oczywiście nie wiadomo jeszcze, jak potoczy się fabuła gry, a tym samym jakie wydarzenie planuje Epic Games na koniec sezonu. Być może otrzymamy kolejną misję solo na wzór tej rozpoczynającej 6. sezon.

Następnie: Fortnite - sezon 6: bossowie, przeciwnicy

Spis treści: Fortnite - sezon 6: poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Fortnite - tworzenie i ulepszanie broni: Prowizoryczne, Pierwotne, Klasyczne

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek nadzoruje nasz dział informacyjny oraz aktywnie wspiera inne sekcje serwisu. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami