Fallout 76 otrzyma w tym roku mnóstwo nowości - zadania fabularne, wyzwania i inne

Oraz opcja resetu statystyk.

  • Ujawniono nowości zmierzające do Fallout 76
  • Twórcy zakończą wątek Bractwa ze Stali i zorganizują kolejne wydarzenia

Bethesda zaprezentowała plan rozwoju Fallout 76 w bieżącym roku. W sieciowej grze pojawią się nowe funkcje, misje fabularne oraz wyzwania.

Wiosną do produkcji trafi między innymi wyposażenie S.P.E.C.J.A.Ł, które od 25. poziomu doświadczenia pozwoli zresetować i od początku rozdzielić statystki. Gracze otrzymają możliwość zapisania odmiennych profili atrybutów. Do tego opcja budowania kilku obozów C.A.M.P. w różnych miejscach jednocześnie.

Ponadto rozszerzenie codziennych operacji (wyzwań) o tryb Deszyfracja z mocniejszymi wrogami. Śmiałkowie zapolują w nim na tak zwanych „przewoźników kodu”. Wszystkie wspomniane nowości można już sprawdzić na serwerze testowym.

fallout_76_plany_1
Plan rozwoju Fallout 76 na 2021 rok

Letnia aktualizacja wprowadzi kolejne misje fabularne, które zakończą rozpoczętą kilka miesięcy temu historię Bractwa Stali. W planach także możliwość wytworzenia legendarnego pancerza wspomaganego.

Jesienią deweloperzy ujawnią szczegóły o zmianach dotyczących prywatnych serwerów i po raz kolejny rozbudują codzienne operacje.

Natomiast zimą gra wzbogaci się o możliwość skonstruowania czterogwiazdkowych legendarnych przedmiotów oraz publiczne wyzwanie o nazwie Najeźdźcy z zaświatów, w którym gracze najpewniej zmierzą się z kosmitami. Twórcy wspominają także o chowańcu w obozie C.A.M.P. i następnym wydarzeniu sezonowym.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami