CD Projekt wkrótce ujawni plany na najbliższe lata

Firma zaprasza na telekonferencję.

  • Za tydzień telekonferencja CD Projektu ze zaktualizowaną strategią działania
  • Być może firma ujawni informacje o nowych grach

CD Projekt poinformował, że 30 marca o godzinie 18:00 odbędzie się telekonferencja, w trakcie której firma przedstawi swoje plany na najbliższe lata.

Na razie nie jest jasne, czy nadchodzące wydarzenie będzie transmitowane na żywo w internecie - na przykład za pośrednictwem platformy YouTube - ale jest to wysoce prawdopodobne.

Nie ujawniono jednak zbyt wielu szczegółów na temat prezentacji. Wiadomo jedynie, że polska spółka ogłosi zaktualizowaną strategię działania na najbliższe lata - nie zabraknie zapewne wieści o celach, które firma chce zrealizować.

cd_projekt_wkrotce_ujawni_planys
Czy poznamy pierwsze informacje o nowym Wiedźminie?

Niewykluczone, że pojawią się też detale o kolejnych grach CD Projektu. Istnieje możliwość, że poznamy informacje o popremierowym rozwoju wydanego kilka miesięcy temu Cyberpunk 2077, w tym trybie sieciowym.

Być może poznamy również szczegóły o nowym tytule w świecie Wiedźmina, tym bardziej, że warszawska spółka kilkukrotnie zapewniała, że Dziki Gon nie jest ostatnim dużym projektem w uniwersum wykreowanym przez Andrzeja Sapkowskiego.

Należy jednocześnie zaznaczyć, że prezentacja dotyczyć ma planów całej grupy CD Projekt. W skład firmy wchodzą zaś między innymi odpowiedzialne za gry studio CD Projekt Red oraz platforma dystrybucji cyfrowej GOG.

Reklama

Skocz do komentarzy (4)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (4)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami