Assassin's Creed Valhalla - wyposażenie: Eurviscire (Anglia)

Ciężka tunika tana, karwasze tana, Topór Lagerthy, wyposażenie w regionie Eurviscire.

Angielski region Eurviscire jest jednym z większych w Assassin's Creed Valhalla, jednak znajdziesz tutaj tylko trzy skrzynie z wyposażeniem. Z niniejszej strony dowiesz się gdzie szukać ciężkiej tuniki i karwaszy tana i topora Lagerthy, a także jak zdobyć każdy z tych przedmiotów.

Wyposażenie #1 - Ciężka tunika tana

Pierwszy z trzech elementów wyposażenia znajdziesz w centrum regionu Eurviscire (1), w Świątyni Brigantii, na południe od regionu Jorvik. Podejdź do świątyni od strony południowo-zachodniej i zanurkuj w wodzie (2).

725_acvalhalla_wyposazenie_eurviscire

Wpłyń w zalane przejście (3) pod świątynią i dostań się na drugi koniec. Będzie tam czekać na ciebie skrzynia (4) wewnątrz której znajdziesz ciężką tunikę tana.

726_acvalhalla_wyposazenie_eurviscire

Wyposażenie #2 - Topór Lagerthy

Druga skrzynia z wyposażeniem ukryta jest przy północnej granicy Eurviscire (5), na północ od regionu Jorvik. Zbliż się do zakopanego w śniegu budynku od strony północnej i zanurkuj w wodzie (6).

727_acvalhalla_wyposazenie_eurviscire

Po chwili wynurzysz się wewnątrz wspomnianego budynku. Przesuń regał (7) w bok, a następnie podnieś dzban z olejem (8).

728_acvalhalla_wyposazenie_eurviscire

Wyskocz teraz przez okno za regałem i skieruj się do ściany do zniszczenia (9) zlokalizowanej na wprost. Wykorzystaj dzban, by przebić się przez blokadę, a potem wbiegnij do środka i zbierz Topór Lagerthy ze skrzyni.

729_acvalhalla_wyposazenie_eurviscire

Wyposażenie #3 - Karwasze tana

Trzeci i zarazem ostatni element wyposażenia znajdziesz w Obozowisku Stenwege (10) zlokalizowanym na północny-zachód od regionu Jorvik. Czeka cię tu walka z dużą grupą wrogów. Po starciu dotrzesz do zamkniętych drzwi (11).

730_acvalhalla_wyposazenie_eurviscire

By je otworzyć, potrzebujesz klucza przenoszonego przez wroga (12) w południowo-wschodniej części obozowiska. Zabij go, zbierz klucz i wróć otworzyć drzwi.

731_acvalhalla_wyposazenie_eurviscire

Przejdź przez nie, a następnie odbij w prawo i wejdź do niewielkiego budynku (13). Wewnątrz znajdziesz skrzynię, a w niej karwasze tana.

Zobacz: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie skrzynie z wyposażeniem

Sprawdź także: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie znajdźki i sekrety

Spis treści: Assassin's Creed Valhalla - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami