Assassin's Creed Valhalla - uczone księgi: Eurviscire (Anglia)

Pułapka z trującym pyłem, kopniak tyra, umiejętności w regionie Eurviscire.

Na tej stronie znajdziesz wszelkie informacje, które pozwolą ci odnaleźć uczone księgi w Eurviscire, jednym z angielskich regionów w Assassin's Creed Valhalla. Do zdobycia i/lub rozwinięcia są tutaj dwie umiejętności - pułapka z trującym pyłem i kopniak tyra.

Uczona księga #1 - Kopniak Tyra

Pierwszą z dwóch ksiąg znajdziesz na wschód od regionu Jorvik (1), we wschodniej części Eurviscire. Pozbądź się wrogów lub przekradnij się pomiędzy nimi i wdrap się na wieżę we wschodniej części osady, do której przymocowana jest linka (2).

732_acvalhalla_uczone_ksiegi_eurviscire

Wskocz na linkę i rozpocznij ślizg w dół. Mniej więcej w połowie długości zeskocz na konstrukcję pod tobą i zbierz klucz (3). Z miejsca w którym aktualnie stoisz skieruj się na południe i wejdź do budynku (4). Zbiegnij po schodach na dół, otwórz drzwi i zbierz księgę z umiejętnością Kopniak Tyra.

733_acvalhalla_uczone_ksiegi_eurviscire

Uczona księga #2 - Pułapka z trującym pyłem

Druga uczona księga znajduje się na południowy zachód od miejsca, w którym była księga #1, a dokładnie w Ruinach Petuarii (5). Wbiegnij do wnętrza budynku, a następnie przejdź do północnej części i zniszcz deski (6) by zejść do podziemi.

734_acvalhalla_uczone_ksiegi_eurviscire

Zignoruj na chwilę ścianę do zniszczenia i prześlizgnij się przez dziurę. Wskocz do wody (7) i przepłyń pod nią do kolejnego pomieszczenia.

735_acvalhalla_uczone_ksiegi_eurviscire

Gdy się wynurzysz, odbij do pomieszczenia zlokalizowanego na południe, gdzie znajdziesz dzban z olejem (8). Podnieś go, wróć do miejsca, w którym się wynurzyłeś i przejdź do kolejnego pomieszczenia, gdzie czeka ściana do zniszczenia (9).

736_acvalhalla_uczone_ksiegi_eurviscire

Rzuć w nią trzymanym przedmiotem, by otworzyć przejście, lecz zanim się tam udasz wróć do pomieszczenia w którym był dzban z olejem i zbierz kolejny. Przedostań się przez nowo otwarte przejście i prześlizgnij się przez dziurę (10).

737_acvalhalla_uczone_ksiegi_eurviscire

Odwróć się w lewo i zniszcz ścianę (11) za pomocą trzymanego w rękach dzbana. Przesuń blokujący drogę regał, popychając go do przodu i wbiegnij do nowego pomieszczenia, gdzie znajdziesz księgę z umiejętnością Pułapka z trującym pyłem.

Zobacz: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie uczone księgi

Sprawdź także: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie znajdźki i sekrety

Spis treści: Assassin's Creed Valhalla - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami