Assassin's Creed Valhalla - legendarne zwierzę: Krwawa świnia (Eurviscire)

Mokradła Bleasby, walka z legendarną świnią.

Eurviscire to kolejny region w Asassin's Creed Valhalla, w którym czeka na ciebie legendarne zwierzę. W przypadku tej części angielskiej wyspy jest to Krwawa świnia, którą znajdziesz na Mokradłach Bleasby. Z tej strony dowiesz się gdzie szukać tej lokacji, a także jak pokonać legendarną bestię.

By rozpocząć starcie, udaj się na Mokradła Bleasby (1) w południowej części regionu Eurviscire. Gdy tylko wkroczysz na podmokły teren, pojawi się wróg - Krwawa świnia (2).

718_acvalhalla_legendarne_zwierze_krwawa_swinia_eurviscire

Przeciwnik to po prostu wzmocniona wersja dzików, z którymi walczyłeś już nie raz. Posiada dość wysoki poziom mocy (310), wiec podejmij się tego starcia wtedy, gdy twoja postać będzie ponownie rozwinięta.

Największą trudnością w trakcie tej walki nie jest sam przeciwnik, a arena, na której odbywa się starcie. Mgła, połączona z wysoką trawą sprawia, że Krwawej świni często po prostu nie widać aż do ostatniej chwili. Jeśli więc chcesz nękać wroga na odległość przy pomocy strzał, musisz wykazać się czujnością - najprościej jednak skupić się na walce w zwarciu.

Za zabicie przeciwnika otrzymasz sporą ilość punktów doświadczenia, skór, a także trofeum - Łeb Krwawego Odyńca.

Zobacz: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie legendarne zwierzęta

Sprawdź także: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie znajdźki i sekrety

Spis treści: Assassin's Creed Valhalla - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami