Resident Evil Re:Verse - otwarta beta startuje na początku kwietnia

Na PC i konsolach.

Przedstawiciele Capcomu zapowiedzieli, że otwarta beta Resident Evil Re:Verse rozpocznie się 7 kwietnia i potrwa do 10 kwietnia. Dwa dni przed rozpoczęciem testów chętni będą mogli pobrać próbną wersję.

Beta będzie dostępna na PC, PS4 i Xbox One, a w ramach wstecznej kompatybilności uruchomią ją także posiadacze najnowszych modeli konsol Microsoftu i Sony.

reversegif

Re:Verse to sieciowy shooter, w którym gracze mogą wcielać się w różnych bohaterów znanych z serii Resident Evil - Jill, Chrisa Redfielda, Leona, Adę czy Claire.

Podstawa rozgrywki to kilkuosobowe potyczki na niewielkich mapach w formule typowego Deathmatchu. Podczas zabawy można zbierać jednak specjalne kapsuły z wirusem, które pozwolą zmienić swoją postać w niebezpieczną broń biologiczną - nawet w Nemesisa.

Pełna wersja Re:Verse będzie dostępna za darmo dla każdego, kto zakupi Resident Evil Village. Premierę zaplanowano na 7 maja. Capcom planuje rozwijać tryb sieciowy, dodając nową zawartość przez wiele miesięcy.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami