Rainbow Six Parasite na długim gameplayu - wyciekło nagranie

Pierwsze spojrzenie na grę.

Do sieci wyciekł długi gameplay z Rainbow Six Parasite, zarejestrowany podczas zamkniętych, technicznych testów. To pierwsze spojrzenie na tę kooperacyjną strzelankę, w której postacie znane z Rainbow Six Siege odpierają ataki obcych form życia, zainfekowanych nieznaną chorobą.

Materiał jest dość niskiej jakości, a dodatkowo obraz częściowo zasłaniają napisy, teoretycznie pozwalające Ubisoftowi zidentyfikować autora publikacji - gameplayem nie można się było oczywiście dzielić. Film można obejrzeć na Facebooku lub za pośrednictwem YouTube, choć źródła z tego drugiego serwisu są regularnie usuwane przez francuskiego wydawcę.

parasite_2
W Parasite zagramy też Polką, Elżbietą Bosak

Czego dowiadujemy się z nagrania? Wygląda na to, że w Parasite znajdziemy wielu Operatorów znanych z Rainbow Six Siege. Postacie charakteryzują dwie cechy: szybkość i pancerz. Mają też różne zdolności, np. możliwość użycia hologramów-wabików, wykrycia poruszających się przeciwników czy postawienia stacjonarnego, ciężkiego karabinu maszynowego.

W trakcie misji grupa graczy stawia czoła wyzwaniom o zwiększającym się poziomie trudności, za które otrzymują coraz cenniejsze nagrody. Co pewien czas należy zdecydować się, czy warto ryzykować dalszą podróż, czy czas na ucieczkę i zachowanie zdobytych fantów.

Gameplay sugeruje, że Operatorzy, którzy nie dotrą do punktu ewakuacji, zostają ogłoszeni jako „zaginieni w akcji” i nie będą dostępni do czasu, gdy śmiałkowie uratują ich w kolejnej misji.

Gracze mogą eliminować obcych po cichu, a także wzmacniać i burzyć ściany.

Rainbow Six Parasite - poprzednio: Quarantine - zadebiutuje w tym roku na PC i konsolach. Nie znamy jeszcze daty premiery.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek nadzoruje nasz dział informacyjny oraz aktywnie wspiera inne sekcje serwisu. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami