Mass Effect 1 - Liara: romans i seks

Sposoby na polepszenie stosunków z asari T'Soni.

Liara jest przedstawicielką rasy asari. Docieramy do niej w trakcie misji głównej o nazwie Znajdź Liarę T'Soni, rozgrywanej na planecie Therum. Po uwolnieniu kobiety będziemy mogli rozpocząć budowanie z nią bliższej relacji i to bez względu na to, czy główny bohater jest kobietą czy mężczyzną.

Jeśli chcesz skorzystać z możliwości nawiązania relacji z Liarą, to staraj się ją jak najczęściej odwiedzać na pokładzie Normandii. Liara (1) przebywa najczęściej w swoim laboratorium w lokacji o nazwie kwatery załogi, do których dostaniesz się przechodząc przez drzwi w pobliżu mapy galaktyki.

r05

T'Soni (2) spędza czas najczęściej przy biurku, gdzie prowadzi swoje badania. Staraj się ją odwiedzać, jak najczęściej, zwłaszcza po kończeniu kolejnych misji głównych. Podczas rozmów bądź dla niej miły i wypytuj o jej sprawy.

r06

Jeśli będziesz kontynuował budowanie relacji w ten sposób, to Liara w końcu otworzy się przed panem lub panią Shepard i przed zadaniem głównym na Ilos postacie nawiążą romans. Należy przy tym uważać, ponieważ jeśli Shepard jest mężczyzną i jednocześnie flirtuje z Ashley Williams, to w pewnym momencie obydwie kobiety odwiedzą bohatera, który będzie musiał wybrać jedną z nich.

Zachęcamy również do zapoznania się z pozostałymi opcjami romansowania dostępnymi w grze.

Spis treści: Mass Effect 1 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Mass Effect 1 - Kaidan: romans i seks

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami