Mass Effect 1 - Ashley: romans i seks

Jak nawiązać bliższą relację z panią Williams.

Ashley Williams jest jedną z pierwszych postaci z drużyny, jaką Shepard spotka na swojej drodze. Dziewczynę poznajemy już w trakcie misji na planecie Eden Prime w prologu. Jeśli chcesz nawiązać z nią romans, to głównym warunkiem jest to, żeby główny bohater był płci męskiej.

Jeśli Shepard jest mężczyzną i pragniesz bliżej zaznajomić się z Ashley, to podstawą będzie nawiązanie z nią dobrych relacji poprzez prowadzenie rozmów między misjami na pokładzie Normandii. Chodzi konkretnie o dolny pokład, czyli maszynownię (1), do której trafisz zjeżdżając windą znajdującą się w kwaterach załogi.

r01

Ashley (2) często pracuje przy stole montażowym. Staraj się odwiedzać dziewczynę, jak najczęściej, zwłaszcza po wykonywaniu misji głównych i zadań dodatkowych.

r02

Podczas rozmów wykazuj zainteresowanie jej sprawami oraz wybieraj miłe wypowiedzi z koła dialogów. Postępując w ten sposób z czasem zbliżysz Sheparda i Ashley. Należy tylko pamiętać, aby w zadaniu głównym na Virmirze nie zostawić dziewczyny na pewną śmierć.

Kontynuowanie rozwijania dobrych relacji z Ashley zaprocentuje w końcu możliwością nawiązania romansu. Jeśli jednak jednocześnie flirtujesz z Liarą, to uważaj, ponieważ panie odwiedzą Sheparda i wprost zapytają, z którą z nich zamierza się spotykać.

Następnie: Mass Effect 1 - Kaidan: romans i seks

Spis treści: Mass Effect 1 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Mass Effect 1 - Romanse i seks

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami