Battlefield 6 zostanie ujawniony w maju?

Przed czerwcową konferencją EA.

Battlefield 6 ma zostać ujawniony w maju, przed wydarzeniem zaplanowanym przez EA na okres, na który zwyczajowo przypadały targi E3 - twierdzi amerykański dziennikarz Jeff Grubb.

- Wszystko może się jeszcze zmienić. Nie zapowiedzieli jeszcze nic publicznie, ale z tego co rozumiem, chcą zapowiedzieć tę grę w maju - powiedział Grubb podczas streamu GamesBeat.

battlefield_6_zapowiedz_w_maju
Nowy Battlefield ma powrócić do tematyki współczesnego konfliktu zbrojnego

Informacje dziennikarza pokrywają się z zapowiedziami Electronic Arts. Prezes firmy zaznaczył w lutym, że Battlefield 6 zostanie ujawniony wiosną.

Przedstawiciele EA podkreślali już w przeszłości, że najnowsza część serii zaoferuje największą do tej pory skalę bitew, w których weźmie udział więcej żołnierzy niż w poprzednich odsłonach.

Battlefield 6 ma wykorzystać pełny potencjał PS5 i Xbox Series. Wprowadzi również „nowe wydanie systemu destrukcji”. Co ważne, Wilson zaznaczył, że „zespół skupia się na pracy i wyprzedził już założenia planu produkcji”, co sugeruje, że premiera nie zostanie opóźniona.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami