Assassin's Creed Valhalla - rzymski artefakt: Eurviscire (Anglia)

Lokalizacja rzymskich artefaktów w regionie Eurviscire.

Eurviscire jest kolejnym - po Snotinghamscire - ogromnym regionem w Assassin's Creed Valhalla, w którym ukryta jest jednak niewielka ilość rzymskich artefaktów. Z tej strony dowiesz się gdzie szukać obu tych skarbów w tej części Anglii i jak się do nich dostać.

Artefakt #1

Pierwszy artefakt czeka na ciebie w mieście Donecaestre (1), blisko centrum regionu Eurviscire. Przejdź do wschodniej części miasta i zeskocz na dół, pod mury (2).

707_acvalhalla_rzymski_artefakt_eurviscire

Znajdziesz tam przejście (3) przez które możesz się prześlizgnąć. Po drugiej stronie znajdziesz pojedynczego węża, który natychmiast cię zaatakuje, jak i rzymski artefakt (4) do zebrania.

708_acvalhalla_rzymski_artefakt_eurviscire

Artefakt #2

Drugi i ostatni w tym miejscu artefakt zlokalizowany jest w północno-zachodniej części Eurviscire (5), pomiędzy Jaskinią Wiccan (w której jest tutejszy Skarb Brytanii) a granicą z regionem Jorvik. Na miejscu znajdziesz deski (6) - zniszczenie ich odsłoni schody do podziemi.

709_acvalhalla_rzymski_artefakt_eurviscire

Zbiegnij na dół, zniszcz ścianę (przy pomocy dzbana z olejem bądź wybuchowych strzał) i z niewielkiego pomieszczenia zbierz poszukiwany rzymski artefakt.

Zobacz: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie rzymskie artefakty

Sprawdź także: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie znajdźki i sekrety

Spis treści: Assassin's Creed Valhalla - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami