Assassin's Creed Valhalla - pyskówka: Eurviscire (Anglia)

Pijacki pojedynek na rymy, Borghild Postrach Karczmarzy.

Jeśli szukasz kolejnych wyzwań w pojedynkach na rymy w Assassin's Creed Valhalla, pyskówka w angielskim regionie Eurviscire to aktywność, w której musisz wziąć udział. Z tej strony dowiesz się gdzie znaleźć Borghild Postrach Karczmarzy, twojego tutejszego przeciwnika, a także jak wygrać tę pijacką walkę na słowa.

By rozpocząć pyskówkę, udaj się do miasta Picheringa (1) w północno-wschodniej części tego regionu, a następnie rozpocznij rozmowę ze swoim przeciwnikiem - Borghild Postrach Karczmarzy (2).

701_acvalhalla_pyskowka_eurviscire

Tutejsza pyskówka różni się nieznacznie od pozostałych, gdyż w jej trakcie twoja postać będzie upajać się alkoholem. Nie ma to większego wpływu na przebieg tej aktywności, jednak kilka minut po jej zakończeniu efekty będą dalej widoczne. Postać będzie poruszać się ociężale, przez co możesz mieć trudności podczas walk.

W trakcie rozmowy z Borghild ustal stawkę zakładu i rozpocznij pyskówkę. Podczas konwersacji wybierz następujące opcje dialogowe:

  • Przypomnij sobie tylko własnej matki wygląd (opcja 1);
  • Jak tak na ciebie patrzę, serce mi w piersi płacze (opcja 1);
  • Spróbuj to powtórzyć i oczu przy tym nie mrużyć (opcja 1).

Jeśli wybierzesz przynajmniej dwie z trzech powyższych kwestii dialogowych, zwyciężysz pojedynek na słowa. Otrzymasz też oczywiście ustaloną ilość srebra, a charyzma postaci zostanie rozwinięta.

Zobacz: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie pyskówki

Sprawdź także: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie znajdźki i sekrety

Spis treści: Assassin's Creed Valhalla - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami