Assassin's Creed Valhalla - kopiec: Eurviscire (Anglia)

Stos kamieni w Ingelborg, zagadka z kopcem w regionie Eurviscire.

Eurviscire to kolejny region w Assassin's Creed Valhalla, w którym na ułożenie czeka kopiec. Z niniejszej strony dowiesz się gdzie znajduje się Ingelborg, lokacja, w której ukryty jest stos kamieni, poznasz także przykładowe ułożenie tej konstrukcji, które pozwoli ci ukończyć tę aktywność i zdobyć punkt umiejętności.

Wspomniane we wstępie Ingelborg zlokalizowane jest w zachodniej części regionu Eurviscire (1), na zachód od Jaskini Wiccan, w której zdobywasz tutejszy Skarb Brytanii. By dostać się do kopca (2) musisz jak zwykle wdrapać się na górski szczyt.

705_acvalhalla_kopiec_eurviscire

Po wejściu w interakcję ze wspomnianym punktem, czeka cię ułożenie wieży z kamieni. Zasada jest tutaj taka sama jak w przypadku pozostałych aktywności z tej grupy - musisz ułożyć kopiec z kamieni w taki sposób, by wystawał po za niebieskie pole. Przykładowa konstrukcja znajduje się na poniższym obrazku.

706_acvalhalla_kopiec_eurviscire
Przykładowa konstrukcja kopca

Ustaw kamienie i poczekaj kilka sekund, a następnie przytrzymaj wskazany na ekranie przycisk, by zakończyć aktywność. Po krótkiej chwili odzyskasz kontrolę nad postacią i zdobędziesz dodatkowy punkt umiejętności do wydania.

Zobacz: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie kopce

Sprawdź także: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie znajdźki i sekrety

Spis treści: Assassin's Creed Valhalla - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami