Tak wygląda The Last of Us 2 z Joelem w roli głównej

Modder pokazuje gameplay.

  • Modder zamienił modele postaci
  • Animacje pochodzą od Abby, a głos od Ellie

W przeciwieństwie do pierwszej odsłony The Last of Us, w sequelu kierujemy poczynaniami Ellie. Modder o pseudonimie smasher248 zdołał jednak zamienić model bohaterki na Joela.

Poniższe gameplaye przedstawiają strzelaniny i eksplorację z nową postacią w roli głównej. Joel porusza się dość specyficznie, bo musi korzystać z zestawu animacji Ellie albo Abby. Autor modyfikacji wybrał tę drugą bohaterkę.

Przybrany ojciec Ellie wciąż mówi oczywiście głosem protagonistki, więc przechodzenie gry w skórze Joela byłoby dość niecodziennym doświadczeniem.

Na koniec jeszcze jeden film, tym razem nieco bardziej humorystyczny. Joel śpiewający „Take on me” głosem Ellie:

Komentujący pytają pod materiałami na YouTube, czy autor mógłby pokazać wybrane sceny z Joelem zamiast Ellie, ale smasher248 tłumaczy, że przerywniki filmowe często nie wyglądają zbyt dobrze, bo szkielet dziewczyny różni się od bohatera pierwszej części The Last of Us - potwierdza to chociażby gitara przenikająca przez nogę postaci w powyższym nagraniu.

Przypominamy, że w naszym serwisie znajdziecie kompletny poradnik do The Last of Us 2.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek nadzoruje nasz dział informacyjny oraz aktywnie wspiera inne sekcje serwisu. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami