Streamer gra w CoD Warzone na bagietce

Przepis na sukces po francusku.

  • W pieczywie znajduje się czujnik ruchu i inna elektronika
  • Rudeism specjalizuje się w tworzeniu nietypowych kontrolerów

Popularny streamer Rudeism, znany z używania nietypowych kontrolerów, gra w Call of Duty Warzone za pomocą bagietki, trzymając francuskie pieczywo jak karabin. Pomysłowemu graczowi udaje się nawet pokonywać oponentów.

Wewnątrz bagietki znajduje się mnóstwo elektroniki: nie tylko przyciski i analogi, ale też akcelerometr i żyroskop, pozwalające korzystać z bułki jak z kontrolera ruchowego. Jest nawet czujnik nacisku w tylnej części, dzięki czemu postać na ekranie mierzy do celu, gdy Rudeism przykłada pieczywo do ramienia. Chętni mogą obejrzeć pełen proces modyfikacji na długim, kilkugodzinnym streamie.

Streamer dzieli się na Twitterze krótkimi urywkami udanych akcji z bagietką w roli głównej. Poniżej kilka przykładów:

Rudeism nie jest do końca zadowolony z działania bagietki, ale twierdzi, że „poradziła sobie całkiem nieźle przez osiem godzin gry”.

Pochodzący z Nowej Zelandii streamer już wcześniej zaskoczył internet kreatywnym podejściem do kwestii kontrolerów. Ukończył przykładowo Hades za pomocą owocu granatu, grał w Overwatch na bananie, a w The Legend Of Zelda: Ocarina na prawdziwej okarynie.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami