Assassin's Creed Valhalla zepsute przez niedawną aktualizację. Na poprawki trzeba poczekać

Weekend bez patcha.

  • Patch 1.2.0 sprawił, że gra „zawiesza się” w Kruczej Przystani
  • To jedna z najczęściej odwiedzanych lokacji
  • Poprawki pojawią się dopiero po weekendzie

Od momentu wdrożenia do Assassin's Creed Valhalla aktualizacji 1.2.0 - wprowadzającej opcję zmiany wyglądu wyposażenia oraz więcej kotów - gracze doświadczają licznych błędów w okolicach głównej osady. Produkcja często całkowicie się „zawiesza”, co potwierdzili również nasi czytelnicy na Facebooku. Ubisoft udostępni poprawki, ale dopiero w następnym tygodniu.

„Jesteśmy świadomi częstszych przypadków crashy w okolicach Kruczej Przystani oraz w samej osadzie, występujących od premiery aktualizacji 1.2.0” - zapewnia Ubisoft na Twitterze. „Nasz zespół pracuje nad rozwiązaniem, które powinno być gotowe w następnym tygodniu. W międzyczasie dziękujemy wam za cierpliwość”.

valhalla_bledy_1
Strach wracać do domu

Krucza Przystań to główna osada w grze oraz najważniejszy punkt na mapie. Właśnie do tej lokacji regularnie powraca Eivor, aby dokończyć misje fabularne oraz rozpocząć nowe.

Ponadto dom klanu Kruka jest teraz odwiedzany jeszcze częściej niż zwykle - w osadzie trwa właśnie Święto Ostara, sezonowe wydarzenie, pozwalające zyskać specjalne nagrody.

Zachęcamy do skorzystania z naszego poradnika do Assassin's Creed Valhalla. Jest tam mnóstwo porad dotyczących mechaniki, a także pełna solucja.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek nadzoruje nasz dział informacyjny oraz aktywnie wspiera inne sekcje serwisu. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami