Star Wars Jedi: Upadły Zakon może otrzymać wersję dla PS5 i Xbox Series X/S

Sugeruje niemiecka agencja.

Niemieckie USK, które zajmuje się przyznawaniem kategorii wiekowych grom, sklasyfikowało niedawno Star Wars Jedi: Upadły Zakon w wersji PS5 i Xbox Series X/S.

Jak pisze serwis VGC, agencja dokonała oceny wydań gry na nowe platformy Sony i Microsoftu. Edycje widnieją jako osobne pozycje, co sugeruje, że mogą być traktowane przez wydawcę jako odrębne produkty.

Warto zaznaczyć, że w styczniu wersje na konsole poprzedniej generacji otrzymały aktualizację, która poprawia działanie tytułu na PS5 i Xbox Series X/S. Zaimplementowano między innymi opcję zabawy w 60 klatkach na sekundę i wyższych rozdzielczościach.

Nie jest więc jasne, jakie dodatkowe zmiany mogłyby zaoferować osobne edycje. Niewykluczone jednak, że twórcy mogliby na przykład podnieść płynność gry do 120 FPS oraz skrócić czasy ładowania.

Informacje o wydaniach Star Wars Jedi: Upadły Zakon nie są oczywiście potwierdzone, ale w przeszłości wielokrotnie agencje odpowiedzialne za przyznawanie kategorii wiekowych przedwcześnie ujawniały istnienie niezapowiedzianych projektów.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami