Nowa mapa w Among Us jeszcze w marcu - opublikowano trailer

Samolot czeka.

Twórcy Among Us zapowiedzieli, że nowa - i największa do tej pory - mapa trafi do gry już 31 marca. Wielki samolot będzie częścią dużej, darmowej aktualizacji niezależnego hitu.

Wprowadzone zostaną też dodatkowe zadania, system rankingowy, a także możliwość wyboru pomieszczenia, w którym rozpocznie się mecz.

Twórcy tłumaczą, że nagły sukces gry w ubiegłym roku mocno ich zaskoczył. Studio pracowało już nad nowymi projektami, lecz konieczna była zmiana organizacji zajęć, by skupić się na rozwoju Among Us.

„Uznaliśmy, że skończyliśmy już zajmować się tą grą i zajęliśmy się czymś innym. Potem wszystko zajęło nam parę miesięcy, co jest w miarę normalne, szczególnie dla małego zespołu” - napisała przedstawicielka studia.

W Innersloth pracuje zaledwie piątka deweloperów. Twórcy nie chcą na razie powiększać zespołu, by nie zaburzać wewnętrznego komfortu - i nie odciągać nikogo od obowiązków.

Projektanci opracowali też nowy system kont graczy, który ma umożliwić lepsze monitorowanie niewłaściwych zachowań.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami