Gotham Knights opóźnione do 2022 roku

Twórcy potrzebują więcej czasu.

Deweloperzy z Warner Bros. Games Montreal poinformowali, że Gotham Knights nie ukaże się przed końcem 2021 roku, a dopiero w przyszłym. Nie podano konkretnej daty premiery.

„Dajemy sobie więcej czasu, by zaoferować graczom jak najlepsze doświadczenie. Dziękujemy naszym fanom za wspaniałe okazywanie tego, jak wspierają projekt” - napisali twórcy w krótkim oświadczeniu.

Gra nie jest powiązana z serią Batman: Arkham, a w produkcji zabraknie Człowieka Nietoperza - wcielimy się w towarzyszy Mrocznego Rycerza, czyli Batgirl, Robina, Nightwinga i Red Hooda.

System walki przypomina rozwiązania z innych tego typu gier. Nie zabraknie różnych ciosów i łączenia ataków w „kombosy”. Pojawią się specjalne zdolności, zużywające zapasy energii.

Gotham Knights zaoferuje elementy charakterystyczne dla tak zwanych „gier-usług” - poziomy doświadczenia, drzewka umiejętności, konstruowanie wyposażenia - ale nie jest tytułem w stylu Destiny. Całość można ukończyć w pojedynkę, bez potrzeby łączenia się z internetem, choć twórcy zachęcają do zabawy w kooperacji.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami